___________________
PARTNERZY:

 

 

postheadericon Nowości

postheadericon Popularne

postheadericon W oczekiwaniu na urlop

 

Wszyscy już zmęczeni jesteśmy obowiązkami dnia codziennego więc coraz częściej myślimy o wypoczynku i wyjeździe na urlop. Wielu z nas aby odpocząć wyjedzie do zagranicznych kurortów lecz większość z pewnością zaplanuje oczekiwany urlop w Polsce.

Będzie to okazja do odwiedzenia długo nie widzianej rodziny i oderwania się od obowiązków związanych z pracą. Jedni spędzą ten czas na leniuchowaniu, inni poświęcą go na wypoczynek czynny. Urlop letni to świetna okazja na spólne rodzinne spacery i wycieczki.

Jedną z miejscowości, którą warto odwiedzić jest Augustów na Suwalszczyżnie. Otoczony wieloma jeziorami sprawia, że przebywając w nim czujemy się rzescy i wypoczęci, zaś sosnowe i świerkowe lasy sprzyjają odprężeniu i wyciszeniu. Miasto w sezonie letnim serwuje swoim gościom wiele atrakcji, jedna z nich to Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym.

Uczestnicy mistrzostw swoje pływające konstrukcje wykonują ze styropianu, opon, plastikowych butelek, puszek i innych materiałów łatwo utrzymujących się na wodzie. Są to zabawne łajby, które

wzbudzają podziw i uśmiech licznie zebranych tego dnia turystów. Z roku na rok przybywa też nowych ekip, które reprezentują już niemal całą Polskę.

Najbliższe mistrzostwa w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie 25.07.2010. Obejrzyjcie więc galerię zdjęć, być może skłoni to Was do zastanowienia się nad umieszczeniem Augustowa w swoich planach urlopowych.

 

 

01 02 03
04 05 06
07 08 09
10 11 12
13 14 15
  16